HORARIS

TENIM HORARIS DES QUE SURT, FINS QUE ES PON EL SOL, AIXÍ QUE NO TENS EXCUSA!

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09:00 - 10:00
ZUMBA®
09:30
10:20
ZUMBA®
09:30
10:20
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
COVEN
Grup de Competició
11:30
13:30
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
PILATES
15:15
16:05
PILATES
15:15
16:05
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
HIP HOP
Infantil
17:30
18:20
4 a 6 anys

HIP HOP
Junior
18:20
19:10
7 a 10 anys

JAZZ
Iniciació
17:30
18:20
3r a 6è

JAZZ
Iniciació
20:20
21:10

ZUMBA KIDS JR
7 a 11 anys
17:30
18:20

MODERN-CLAQUÉ
6è a ESO
18:20
19:10

DANCEHALL
19:10
20:00


ZUMBA®
19:30
20:20

ZUMBA®
21:10
22:00

BACHATA
Iniciació
20:00
21:00

SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00

SALSA CUBANA
Avançat
21:00
22:00

CLAQUÉ
Iniciació
20:50
21:40
TAEKWON-DO
Infantil
17:00
18:00

TAEKWON-DO
18:00
19:00

DANSA CLÀSSICA
Preescolar a 1r
17:30
18:20

DANSA CLÀSSICA
2n a 5è
18:20
19:10

ZUMBA KIDS
4 a 6 anys
17:30
18:20

HIP HOP
Pre-competició
18:20
20:00
A partir de 8 anys

JAZZ STEPS
Iniciació
19:00
19:50

FUNKY
Youth
19:10
20:00
+12 anys

LINDY HOP
Bàsic 4
19:50
20:45

LINDY HOP
Bàsic 3
20:45
21:40

PILATES
20:00
20:50

ZUMBA®
20:00
21:00

BALLS DE SALÓ
Iniciació
21:00
22:30
HIP HOP
Infantil
17:30
18:20
4 a 6 anys

HIP HOP
Junior
18:20
19:10
7 a 10 anys

MAMIS i PEQUES
Balla amb el teu bebè
17:30
18:20

ZUMBA KIDS JR
7 a 11 anys
17:30
18:20

DANSA CLÀSSICA
6è a E.S.O.
18:20
19:10

DANCEHALL
19:10
20:00

ZUMBA®
19:30
20:20

SALSA CUBANA
Iniciació
20:00
21:00
MODERN-CLAQUÉ
Preescolar a 1r
17:30
18:20

MODERN-CLAQUÉ
2n a 5è
18:20
19:10

JAZZ STEPS
Routines
18:10
19:00

LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55

FUNKY
Junior
19:10
20:00
7 a 12 anys
TAEKWON-DO
Infantil
17:00
18:00

TAEKWON-DO
18:00
19:00

CANT
Junior
17:30
18:20
7 a 10 anys

CANT
Juvenil
18:20
19:10
11 a 15 anys

HIP HOP
TEAM
17:30
19:10

TEATRE MUSICAL
17:30
19:10


LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55

LINDY HOP
Bàsic 2
20:20
21:15

JAZZ
Intermig
19:10
20:00
E.S.O

ZUMBA®
19:30
20:20

SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00

SALSA CUBANA
Iniciació
21:00
22:00

BALLS DE SALÓ
Intermig
21:15
22:45
BALLS DE SALÓ
Iniciació
17:00
18:30

BALLS DE SALÓ
Iniciació-Intermig
18:30
20:00
18:00 - 19:00
SALSA CUBANA
Intermig
18:00
19:00
19:00 - 20:00
BACHATA
Intermig
19:00
20:00

SALSA CUBANA
Iniciació
19:00
20:00
20:00 - 21:00
PILATES
20:00
20:50

ZUMBA®
20:00
20:50

CLAQUÉ
Intermig
20:50
21:40

HIP HOP
Adults
20:50
21:40

BALBOA
Bàsic 1
21:40
22:35

BALLS DE SALÓ
Avançat
22:00
23:30
BALLS DE SALÓ
Avançat
20:00
21:30
BACHATA
Iniciació
20:00
21:00

SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00
21:00 - 22:00
SALSA CUBANA
Intermig
21:00
22:00

ZUMBA®
21:10
22:00
SALSA CUBANA
Iniciació
21:00
22:00
22:00 - 23:00
SALSA CUBANA
Iniciació
22:00
23:00
BACHATA
Intermig
22:00
23:00
23:00 - 00:00

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

DISSABTE

DIUMENGE

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19:00 - 20:00
DANCEHALL
19:10
20:00
DANCEHALL
19:10
20:00

DILLUNS

DIMECRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18:00 - 19:00
SALSA CUBANA
Intermig
18:00
19:00
19:00 - 20:00
SALSA CUBANA
Iniciació
19:00
20:00
20:00 - 21:00
SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00
SALSA CUBANA
Iniciació
20:00
21:00
SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00
SALSA CUBANA
Intermig
20:00
21:00
21:00 - 22:00
SALSA CUBANA
Avançat
21:00
22:00
SALSA CUBANA
Intermig
21:00
22:00
SALSA CUBANA
Iniciació
21:00
22:00
SALSA CUBANA
Iniciació
21:00
22:00
22:00 - 23:00
SALSA CUBANA
Iniciació
22:00
23:00

DILLUNS

DIMECRES

DIVENDRES

DIUMENGE

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
11:00 - 12:00
COVEN
Grup de Competició
11:30
13:30
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00

DISSABTE

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19:00 - 20:00
BACHATA
Intermig
19:00
20:00
20:00 - 21:00
BACHATA
Iniciació
20:00
21:00
BACHATA
Iniciació
20:00
21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
BACHATA
Intermig
22:00
23:00

DILLUNS

DIMECRES

DIUMENGE

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19:00 - 20:00
LINDY HOP
Bàsic 4
19:50
20:45

LINDY HOP
Bàsic 3
20:45
21:40
LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55
LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55
20:00 - 21:00
LINDY HOP
Bàsic 2
20:20
21:15
21:00 - 22:00

DIMARTS

DIJOUS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
21:00 - 22:00
BALBOA
Bàsic 1
21:40
22:35
22:00 - 23:00

DIJOUS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
18:00 - 19:00
JAZZ STEPS
Routines
18:10
19:00
19:00 - 20:00
JAZZ STEPS
Iniciació
19:00
19:50

DIMARTS

DIJOUS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
09:00 - 10:00
ZUMBA®
09:30
10:20
ZUMBA®
09:30
10:20
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
ZUMBA®
19:30
20:20
ZUMBA®
19:30
20:20
ZUMBA®
19:30
20:20
20:00 - 21:00
ZUMBA®
20:00
21:00
ZUMBA®
20:00
20:50
21:00 - 22:00
ZUMBA®
21:10
22:00
ZUMBA®
21:10
22:00

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
ZUMBA KIDS
4 a 6 anys
17:30
18:20
18:00 - 19:00

DIMARTS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
ZUMBA KIDS JR
7 a 11 anys
17:30
18:20
ZUMBA KIDS JR
7 a 11 anys
17:30
18:20
18:00 - 19:00

DILLUNS

DIMECRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
15:00 - 16:00
PILATES
15:15
16:05
PILATES
15:15
16:05
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
PILATES
20:00
20:50
PILATES
20:00
20:50

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
MAMIS i PEQUES
Balla amb el teu bebè
17:30
18:20
18:00 - 19:00

DIMECRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
JAZZ
Iniciació
17:30
18:20
3r a 6è
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
JAZZ
Intermig
19:10
20:00
E.S.O
20:00 - 21:00
JAZZ
Iniciació
20:20
21:10
21:00 - 22:00

DILLUNS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
HIP HOP
Infantil
17:30
18:20
4 a 6 anys

HIP HOP
Junior
18:20
19:10
7 a 10 anys
HIP HOP
Infantil
17:30
18:20
4 a 6 anys

HIP HOP
Junior
18:20
19:10
7 a 10 anys
HIP HOP
TEAM
17:30
19:10
18:00 - 19:00
HIP HOP
Pre-competició
18:20
20:00
A partir de 8 anys
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
HIP HOP
Adults
20:50
21:40
21:00 - 22:00

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
JAZZ
Iniciació
17:30
18:20
3r a 6è
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
JAZZ
Intermig
19:10
20:00
E.S.O
20:00 - 21:00
JAZZ
Iniciació
20:20
21:10
21:00 - 22:00

DILLUNS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19:00 - 20:00
FUNKY
Youth
19:10
20:00
+12 anys
FUNKY
Junior
19:10
20:00
7 a 12 anys

DIMARTS

DIJOUS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
TAEKWON-DO
Infantil
17:00
18:00
TAEKWON-DO
Infantil
17:00
18:00
18:00 - 19:00
TAEKWON-DO
18:00
19:00
TAEKWON-DO
18:00
19:00

DIMARTS

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
21:00 - 22:00
BALBOA
Bàsic 1
21:40
22:35
22:00 - 23:00

DIJOUS

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
CANT
Junior
17:30
18:20
7 a 10 anys

CANT
Juvenil
18:20
19:10
11 a 15 anys
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
17:00 - 18:00
TEATRE MUSICAL
17:30
19:10
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00

DIVENDRES

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE DIUMENGE
19:00 - 20:00
LINDY HOP
Bàsic 4
19:50
20:45

LINDY HOP
Bàsic 3
20:45
21:40
LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55
LINDY HOP
Bàsic 1
19:00
19:55
20:00 - 21:00
LINDY HOP
Bàsic 2
20:20
21:15
21:00 - 22:00

DIMARTS

DIJOUS

DIVENDRES

TENS DUBTES?

PREGUNTAN'S EL QUE VULGUIS!

Escriu-nos

info@ballugat.com

 

Truca’ns

Telf. 936 364 776 | 661 409 398

 

Vina a veure’ns

C/ Tomàs Èdison, 20

08860-Castelldefels

PREGUNTES FREQÜENTS

PUC TRIAR NOMÉS UN DIA DE CLASE?

Es clar que si, les quotes s’adapten al dies que puguis assistir


PUC TRIAR NOMÉS UN DIA DE CLASE?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
elit. Phasellus a risus efficitur, tincidunt risus ut,
finibus sapien. Sed malesuada vitae odio ut elementum.
In hac habitasse platea dictumst.


PUC TRIAR NOMÉS UN DIA DE CLASE?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
elit. Phasellus a risus efficitur, tincidunt risus ut,
finibus sapien. Sed malesuada vitae odio ut elementum.
In hac habitasse platea dictumst.


PUC TRIAR NOMÉS UN DIA DE CLASE?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
elit. Phasellus a risus efficitur, tincidunt risus ut,
finibus sapien. Sed malesuada vitae odio ut elementum.
In hac habitasse platea dictumst.